Користуйся сервісами і службами Інтернету безпечно
Основні правила поведінки в Інтернеті (відео)
1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.
2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв’яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.
9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст.
Безпечний Інтернет для дітей (Відео)
Безпека в Інтернеті (Інфасотка)
Вікторина "Безпечний Інтернет"
День медіаграмотності. Фейк чи факт. Цікава вікторина
Як ваш телефон змінює вас?
Випромінювання від гаджетів. Як телефон впливає на мозок? (Пояснення від нейрохірурга А.Шкіряка)
Безпека в Інтернеті - просто!
Перший український мультфільм про безпеку дітей онлайн “Хаппі та її суперсила”
18 листопада - Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Для запобігання насильства важливо відкрито говорити про проблему, проводити навчання фахівців, здійснювати просвітницьку діяльність серед батьків і дітей. Цього року освітній проєкт #stop_sexтинг акцентує увагу на захисті дітей дитячих садків та молодшої школи, адже, згідно з дослідженнями, 84% дітей починають користуватись інтернетом у 5-11 років і цей вік з кожним роком зменшується. Саме тому #stop_sexтинг, українська студія анімації Wow-How Studio https://wow-how.com, а також дитяча письменниця Іра Бова раді представляємо перший мультфільм в Україні про безпеку дітей онлайн “Хаппі та її суперсила”. Ця історія - ідеальний початок для обговорення безпечного використання інтернету з дітьми 5-10 років. Казка розповідає про черепашку, на ім'я Хаппі, що вчиться у молодшій школі і як більшість дітей полюбляє користуватися гаджетами. Одного дня в соціальній мережі Хаппі отримує запит на дружбу. Черепашка його приймає і спілкується з незнайомцем - Тритоном. Чим закінчиться ця історія, дивіться разом із дітьми. За мотивами казки ми створили спеціальні уроки для дітей 1-2 класу https://stop-sexting.in.ua/urok-dlya-... , а також уроки для дітей дошкільного віку (4-6 років): https://stop-sexting.in.ua/doshkilnyj.... Їх можна провести як удома, так і порекомендувати вчителям та вихователям провести у школі чи дитячому садку.